+380 (67) 998-53-07
+380 (99) 970-33-91



LED фара робоча 48W/ 48ВТ,(3ВТ*16ЛАМП) вузький промінь (товщина корпуса 32 мм)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодні фари встановлюються на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикы, всюдиходи, комбайни, трактори. Додаткова світлодіодна фара може бути встановлена на легкових, вантажних автомобілях, автобусах, а також на спецтехніці. Світлодіоди забезпечують потужний рівномірний промінь світла.
Технічні характеристики
✅Потужність: 48Вт
✅Кут розсіювання: 60 градусів
✅Тип світла: спрямований, дальнє світло (spot)
✅Вид: додаткова фара робочого противотуманного світла
✅Колір свічення : 5000К
✅Робоча температура: -40 +110 C
✅Інтегрована система охолодження
✅Клас захисту IP67
Виробник Польща GMP
Кріплення в комплекті
Напруга 10-30В постійного струму
Миттєве включення / вимикання без розігріву
Корпус: алюміній
Технічні характеристики
✅Потужність: 48Вт
✅Кут розсіювання: 60 градусів
✅Тип світла: спрямований, дальнє світло (spot)
✅Вид: додаткова фара робочого противотуманного світла
✅Колір свічення : 5000К
✅Робоча температура: -40 +110 C
✅Інтегрована система охолодження
✅Клас захисту IP67
Виробник Польща GMP
Кріплення в комплекті
Напруга 10-30В постійного струму
Миттєве включення / вимикання без розігріву
Корпус: алюміній
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Дополнительные фары |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | GMP BP-85 |
| Состояние | Новое |
| Количество светодиодов | 16 шт |
| Степень защиты IP | 67 |
| Мощность | 48 Вт |
| Ширина | 11 мм |
| Высота | 11 мм |
| Глубина | 3 мм |
| Сторона установки | Левый/правый |
| Производитель | Purflux |
- Цена: 350 ₴
- В наличии
- Код: GMP BP-85
350 ₴
+380 (67) 998-53-07
Григорий
- +380 (99) 970-33-91
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота10:0015:00
- ВоскресеньеВыходной

