




LED-фара 45W 178х178x65 мм ближнє та дальнє світло
LED-фара 45W 178х178x65 мм ближнє та дальнє світло
Фара комбінованого світла зі склом з ударостійкого полікарбонату з високим рівнем світлопропускання і лінзами, які роблять пучок світла більш яскравим і спрямованим. Комбінований світло поєднує властивості потужного розсіяного і вузького тунельного пучків світла, даючи яскравий, щільний, далекобійний, світловий потік.
Крім ближнього і дальнього світла має красиву яскраву підсвітку - ангельський кільця білого та оранжевого кольору.
Вітчизняні:
УАЗ (UAZ): 452 (буханка), 469, Хантер (Hunter);
ВАЗ: 2101 (копійка), 2102, 2121 (Нива);
ГА3: 24 (Волга), 53, 66, 69;
Москвич-408;
ЗІЛ: 130-133;
Камаз;
Ікарус (до 1990-х років).
Іномарки:
Шевроле: Camaro I-II (до 1981);
Daihatsu: Charade I (G10), Taft/Wildcat, Rocky/Rugger (F70, F75);
Ford: Escort (AFH, ATH), Transit I-II (до 1984), Mustang I-II (до 1978);
Kia: Retona;
Honda: Ballade I (Sl), Civic (WC, SB, SS);
Hummer: H1, H2, H3;
Jeep: Wrangler, Rubicon, Willys;
Land Rover: Defender;
Mazda: 323 I (Fa), MX-5 I (Na), Rx 7 I (Sa);
Mercedes: G-Klasse Gelandewagen (Гелендваген, Гелік, Кубик);
Mitsubishi: Lancer/Celeste (GL, NZ, EX, A70), Pajero I;
Nissan (Datsun): Patrol (Y60, Y61), 100a, 120, 240, 280ZX, 280ZXT, HGS130, Cherry (F10), Sunny (140y, 150) та інші;
Porsche: 914;
Ssang yong: Korando I-II;
Suzuki: Alto I (SS30, SS40), Carry (FB/FBD, L:20-30;50-60, ST:10-40;90, DA/DE51), LJ80, Jimny/Samurai (LJ/SJ);
Toyota: FJ Cruiser, Corolla (E7, TE, KE), Cressida (RX3), Hiace (H10-H40), Land Cruiser (60, 70), Liteace (M10-M20, R10), Starlet (P40, P60);
VW (Volkswagen): Beetle 1300, Golf (I, II), T1 Bus.
Мотоцикли:
Harley Davidson (Bad Boy, Blackline, Breakout, Duo Glide, Electra Glide, Fatboy Lo, Heritage Softail, Heritage Springer, Hydra Glide, Road King).
Дніпро, Урал, Мінськ.
45W
ближній + дальній + ходові вогні (кільце)
Розмір (мм): 178x178x65
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Аналог |
| Страна производитель | Китай |
| Код запчасти | 9759798920 |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 45 Вт |
| Ширина | 178 мм |
| Высота | 178 мм |
| Глубина | 65 мм |
| Сторона установки | Левый/правый |
| Луч | комбинированный |
| Цвет | Оранжевый |
- Цена: 750 ₴
- Нет в наличии
- Код: 9759798920
750 ₴
- +380 (99) 970-33-91
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота10:0015:00
- ВоскресеньеВыходной

